Powitanie Lata 2026 w Gminie Rąbino
Wójt Gminy Rąbino serdecznie zaprasza mieszkańców oraz gości na wydarzenie „Powitanie Lata”.
To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz rozpoczęcia wakacji w radosnej atmosferze. Na uczestników czeka wiele atrakcji, występy, zabawa taneczna z DJ-em oraz strefa gastronomiczna.
Do zobaczenia 27 czerwca na terenie za Pałacem!

