Urząd Gminy Rąbino

Ochotnicza Straż Pożarna w Białej Górze otrzymała wsparcie w ramach programu "Bezpieczny Strażak"

Ochotnicza Straż Pożarna w Białej Górze otrzymała wsparcie finansowe od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu "Bezpieczny Strażak". Kwota wsparcia wynosi 24 518,37 zł.
Dzięki tym środkom strażacy ochotnicy będą mogli jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i środowiska. Certyfikaty, potwierdzające przyznane przez Fundusz dofinansowanie jednostkom OSP, przekazali:

  • Waldemar Miśko – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie,
  • Bartosz Brożyński – I Wicewojewoda Zachodniopomorski,
  • st. bryg. Mirosław Pender – Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej,
  • Marek Kowalski – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Zachodniopomorskiego.

Maksymalne dofinansowanie dla jednej jednostki OSP w pierwszej edycji programu "Bezpieczny Strażak" to 25 tys. zł. Program powstał we współpracy Funduszu z Oddziałem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Zachodniopomorskiego.

Zdjęcia: WFOŚiGW

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności