Urząd Gminy Rąbino

Komunikat dot. funkcjonowania Urzędu Gminy

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rąbino,

w związku nowelizację rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2022 r. poz. 149) informuję, że pomieszczenia Urzędu Gminy nie są dostępne dla osób przychodzących z zewnątrz. Wizyty w Urzędzie ograniczamy tylko do załatwiania pilnych spraw. Informuję również, że z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z epidemią koronawirusa wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu Urzędu.
Urząd Gminy Rąbino jest wyłączony z bezpośredniej obsługi klientów.
W miarę możliwości i potrzeb proszę o załatwianie spraw telefonicznie lub drogą elektroniczną (przez platformę ePUAP).

Dane kontaktowe Urzędu Gminy Rąbino:

  • numery telefonów (centrala) – 94 3643347, 94 3643328, 94 3643577;
    numery telefonów do pracowników Urzędu Gminy Rąbino opublikowane  są  na stronie internetowej Gminy Rąbino - w zakładce kontakt ( www.rabino.pl ) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Rąbino- w zakładce kontakt telefoniczny http://www.bip.rabino.pl
  • e-mail: rabino@pocztazeto.pl
  • elektroniczna skrzynka podawcza – adresy skrytek na platformie
    • /ugrabino2/skrytka
    • /ugrabino2/SkrytkaESP

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu będzie możliwy:

  • jedynie w szczególnie uzasadnionych przypadkach,
  • wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Wszystkie osoby, które w najbliższych dniach planują załatwić sprawy w Urzędzie, powinny sprawdzić czy istnieje możliwość ich realizacji np. poprzez złożenie wymaganych wniosków za pośrednictwem platform internetowych lub informacji telefonicznej.
W przypadku konieczności złożenia fizycznej wizyty w Urzędzie, bardzo proszę o przestrzeganiu wszystkich zalecanych środków bezpieczeństwa, a w szczególności:

  • przychodzeniu do Urzędu bez osób towarzyszących,
  • zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego,
  • dezynfekcję rąk środkiem odkażającym zaraz po wejściu do Urzędu,
  • używanie ochronnych maseczek bądź przyłbic,
  • powstrzymaniu się od wizyty, w razie wystąpienia objawów gorączki, kaszlu, przeziębienia.

Powyższe zalecenie podejmowane jest w trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i pracowników administracji samorządowej.

Jednocześnie podkreślam, że pomimo obostrzeń, zadania samorządu wykonywane są w sposób ciągły.

Za utrudnienia bardzo przepraszam i proszę o zrozumienie.

 

Wójt Gminy

Aneta Krawiec

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności