Urząd Gminy Rąbino

Gmina Rąbino z Nagrodą

 Gmina rąbino z nagrodą

Gmina Rąbino zajęła pierwsze miejsce w powiecie świdwińskim w rządowym konkursie „Rosnąca odporność”. Dzięki temu, że mieszkańcy naszej gminy zdecydowali się zaszczepić do gminy trafi 1.000.000 zł na dowolny cel związany ze zwalczaniem i przeciwdziałaniem COVID-19.

Dziękujemy naszym mieszkańcom, którzy zachowali się bardzo odpowiedzialnie i zdecydowali się na zaszczepienie

Szczególne podziękowania należy skierować pod adresem  Przychodni Lekarsko Analitycznej „ANA-LEK” ze Świdwina – lekarzom Pani Krystynie Pietras i Panu Robertowi Pietras za uruchomienie na terenie gminy mobilnych punktów szczepień,

Bezcennym zaangażowaniem wykazały się sołectwa oraz pracownicy urzędu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności