I Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska

25 kwiecień 2018, 07:03 (wiek: 299 dni)

28 – 29 kwietnia 2018 r. rusza wiosenna wystawa ogrodniczo-pszczelarska na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Stawiamy na promocję naszego regionu. Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Serdecznie zapraszamy już dziś w ostatni weekend kwietnia na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie, skierowane dla wszystkich zainteresowanych jako skuteczna promocja województwa zachodniopomorskiego na tle Polski w Europie. Wystawa gromadzi wielu wystawców zarówno krajowych jak i zagranicznych daje możliwość nawiązania nowych kontaktów branżowych, handlowych w tym dokonywania udanych transakcji. Jest to niebywała okazja poznania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających pielęgnację roślin, drzew i krzewów, przyczynek do wymiany doświadczeń przez miłośników kwiatów i pasjonatów aranżacji zieleni, a dla pasjonatów pszczelarstwa i smakoszy miodów, zapoznanie się z bogatą ofertę miodów odmianowych i akcesoriami pszczelarskimi. Podczas wystawy do dyspozycji dla zwiedzających będą stoiska ogrodnicze, handlowe, gastronomiczne, promocyjne i doradcze. Zorganizowana zostanie wystawa sprzętu ogrodniczego, przeprowadzone zostaną pokazy pracy maszyn, demonstracje pracy urządzeń. Ponadto przeprowadzone będą seminaria dla pszczelarzy, odbędą się degustacje produktów dobrej Polskiej jakości, rozstrzygnięte zostaną konkursy promujące produkty żywnościowe na bazie miodu, zrealizowane zostaną zabawy plastyczne i wystawy rękodzieła. To wszystko czeka na odwiedzających, którzy pojawią się na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, by wspólnie powitać Polską wiosnę.

KAŻDEGO DNIA WYSTAWY: Wystawa sprzętu ogrodniczo-sadowniczego Stoiska handlowe, ogrodnicze, pszczelarskie Wystawy rękodzieła Prezentacja zespołów folklorystycznych i tanecznych Parking (bezpłatny) Polecamy Zobaczycie Państwo nowoczesne rozwiązania ułatwiające pielęgnację roślin, drzew i krzewów. Poznacie nowinki technologiczne pomagające utrzymać tereny zieleni. Specjaliści z Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach będą udzielać bezpłatnych porad z dziedziny pielęgnacji i uprawy roślin oraz działań ekologicznych. Będą stoiska ogrodnicze i handlowe, wystawa sprzętu ogrodniczego oraz konkursy promujące produkty żywnościowe na bazie miodu, zabawy plastyczne, wystawy rękodzieła. Pszczelarze zaprezentują bogatą ofertę miodów odmianowych i akcesoria pszczelarskie. To wszystko czeka na odwiedzających, którzy w dniach 28-29 kwietnia pojawią się na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, by wspólnie powitać wiosnę.

Zarządzanie Ryzykiem w gospodarstwie Rolnym, Seminarium Pszczelarskie, Pytania dla najmłodszych na ścieżce dydaktycznej , hotel dla owadów pt. Pytania z Ula Zgaduj Zgadula, Konkurs dla Najmłodszych kraina miodem i mlekiem płynąca, Dydaktyczna Izba pamięci, Konkurs Zachodniopomorskie w Obiektywie, spotkanie 100 lecie odzyskania niepodległości, konkursy z nagrodami WITP, Strfa Inspiracji KOWR więcej na http://www.zodr.pl/wystawy.html

Link – zapowiedź I Wiosennej Wystawy Ogrodniczo-Pszczelarskiej:

https://youtu.be/-7G51MKqyng

Z poważaniem

Jowita Kanicka
p.o. Kierownika
Dział MDW
Tel. 91 479 40 73


Pliki:
program_Wystawy.pdf410 K