Gmina > Sołectwa

Wybrani sołtysi i rady sołeckie na kadencję 2018 - 2023

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

Batyń

Grzegorz Chołuj

  1. Agnieszka Kaczmarek
  2. Agnieszka Tarczyńska
  3. Michał Wiktorowski
  4. Agnieszka Kasińska
  5. Ryszard Korzeń

Biała Góra

Zofia Kozieł

  1. Katarzyna Kotowicz
  2. Bogdan Filipiak
  3. Patryk Ściechowski
  4. Malwina Borowska

Biernów

Rafał Krawczyński

  1. Krzysztof Grzywacz
  2. Jerzy Benke
  3. Dariusz Styczeń
  4. Mirosława Szyszka

Dąbrowa Białogardzka

Wiesław Stępień

  1. Magdalena Stępień
  2. Elżbieta Dobosz
  3. Małgorzata Gąsiorowska
  4. Maria Wojtów
  5. Krzysztof Ogórek

Gąsków

Władysława Zielińska

  1. Marek Marczak
  2. Marta Marczak
  3. Kamil Zieliński
  4. Magdalena Hamela-Foremniak

Głodzino

Jan Ciupak

  1. Wiesław Bednarz
  2. Angelika Zaworska
  3. Anna Szymańska
  4. Urszula Łuszczak
  5. Teresa Figura

Kłodzino

Ryszard Banasik

  1. Ewa Kozak
  2. Katarzyna Miszuto
  3. Leszek Sokołowski

Lipie

Beata Dżuła

  1. Marek Maluk
  2. Katarzyna Mińko
  3. Grażyna Myszka
  4. Mateusz Dereń
  5. Izabela Filipiak

Nielep

Marcin Bednarczyk

  1. Weronika Bednarczyk
  2. Anna Boryczko
  3. Anna Boczulak
  4. Ewelina Jońca
  5. Marzena Borowska

Rąbino

Joanna Maciążek-Piasta

  1. Karolina Rudzińska
  2. Dorota Kuśmierek
  3. Jan Napieraj
  4. Renata Albińska
  5. Małgorzata Klusek

Rąbinko

Iwona Łyjak

  1. Maria Redzimska
  2. Maria Kucharska
  3. Andrzej Szczygielski
  4. Mieczysław Gaik
  5. Tadeusz Łyjak

Role

Andrzej Kloskowski

  1. Przemysław Jagodziński
  2. Grzegorz Szymeta
  3. Marcin Mazurkiewicz
  4. Ryszard Reichert
  5. Beata Łuczak

Rzecino

Maciej Wojas

  1. Robert Kręczkowski
  2. Jarosław Duda
  3. Anna Markiewicz
  4. Teresa Pasierbek
  5. Agnieszka Furmaniak

Stare Ludzicko

Ryszard Krawiec

  1. Maria Władczyńska
  2. Henryka Krawiec
  3. Janina Michta
  4. Zofia Wołoszyn

Świerznica

Iwona Aftyka

  1. Beata Metryka
  2. Kazimierz Olejnicki
  3. Kazimierz Metryka
  4. Teresa Bracka
  5. Ewelina Olejnicka